#1 2010-06-07 16:41:07

funnky-monkey

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 4
Punktów :   

Tęczowy most ;(

Dla wszystkich którzy stracili swoich zwierzo-przyjaciół ;( Tu możesz opisać swojego zwierzaczka i wspomnać chwile kiedy Ci towarzyszył.Wszystkim Milusim za Tęczowym mostem...[*]


no to zacznę... miałam kiedyś parki bojowników:Rozalkę i Marcysia,a niedawno Klementynke i Ferdynanda,pojedyńczy rybek to Bartuś... niestety wszystkie płetfusie już nieżyją ;( Ale strata rybek to nic w porównaniu ze stratą pieska... Na zawsze w moim sercu zostanie Bobuś, 11-letni wyżeł niemiecki gładkowłosy. Twarzyszył mi przez 11 lat. Pożegnaliśmy się równo 2 lata temu(7 czerwca 2008r.)ale to rozstanie ciągle boli. Troche pomógł mi ten wiersz, może wam też pomoże ;(
                                                                  Tęczowy most

Dokładnie ta strona Nieba jest zwana Tęczowym Mostem. Kiedy zwierzę umiera, udaje się w to specjalne miejsce, które dla nas pozostających tutaj jest niedostępne.

Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół, więc mogą razem bawić się i biegać. Jest mnóstwo jedzenia, wody i słońca - nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku. Wszystkim zwierzętom, które były chore i stare, zostaje przywrócone zdrowie i wigor; ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, dokładnie takie, jakie pozostały w naszych wspomnieniach i w snach z dni minionych.

Są tam szczęśliwe i zadowolone, z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym, za kimś kto pozostał. Razem bawią się i biegają, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego błyszczące oczy patrzą uważnie; jego ciało zaczyna drżeć. Raptem oddziela się od innych, leci przez zieloną trawę, szybciej i szybciej... Poznał Cię! I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia - nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce tulą ukochaną głowę, znów patrzysz w te ufne oczy, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale na zawsze pozostały w sercu... Razem przechodzicie przez Tęczowy Most...

                                                Paul C. Dahm "The Rainbow Bridge"

niemogę się doczekać tego spotkania ...


http://img138.imageshack.us/img138/4074/thcutebutpsycho.png

Offline

 

#2 2010-06-07 19:32:36

Cinnamon

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Tęczowy most ;(

Ooo śliczny i taki... wzruszający tekst ;**
To ja też wspomnę o moich najukochańszych, którzy odeszli za Tęczowy Most. Jest tam już Krecik ( mój chomiś syryjski), który żył prawie 3,5 roku. Niedawno, bo 19 lutego dołączyła do niego moja kochaniutka Pixi. Ból czuję taki sam jak wtedy. Ja też już nie mogę doczekać się spotkania z nimi ;(
Ale dzięki komuś ten ostatni, najcięższy, początkowy ból przeszedł szybciej ( bo pewien zawsze zostaje). Dzięki forumowiczce, która napisała o swoich kochanych jako pierwsza. Wielkie dzięki się dla niej należą, za pomoc w przetrwaniu najcięższego bólu ;**

Offline

 

#3 2010-06-08 20:58:54

NutellaxD

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 25
Punktów :   

Re: Tęczowy most ;(

Ja opiszę mojego ukochanego pieska DINA To był bardzo mądry pies. Potrafił wiele sztuczek oraz grać w piłkę.Jednak i na niego nadeszła pora... :cry:Zginął w tłusty czwartek 2008 roku. O godzinie 18.54 potrącił go samochód osobowy. Nie odzyskał przytomności. :cry:Na moich oczach ginął mój druh,przyjaciel,członek rodziny. Od tamtego dnia stałem się innym człowiekiem. Kiedy idę tą drogą staję, odmawiam modlitwę. Teraz mam psa MAKSIA. Kocham go jak brata. oby tęczowy most zbyt szybko go nie zawołał ... [*]

Ostatnio edytowany przez NutellaxD (2010-06-08 21:00:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sekai-no-okama.pun.pl www.plhelite.pun.pl www.ros.pun.pl www.princeofpersia.pun.pl www.wankowicza.pun.pl